ІНДІВІДУАЛЬНИЙ СУПРОВІД
ПІдбір персональної програми тренувань та харчування згідно індивідуальних особливостей, цілей та обладнання вашого залу.
Я надсилаю анкету з рядом питань про Вас (фізіология, стан здоров'я, спосіб життя, обладнання залу та мети)
На основі даних з анкети я розробляю персональну програму тренувань та раціон харчування.
Ви отримуєте програму тренувань у вигляді пдф-файлу з описом та фото техніки вправ, анатомією вправ. Окремо у Вас буде папка з відео кожної вправи.
Далі вродовж 1 місяця ми спілкуємось через повідомлення WhatsApp. Ви надсилаєте мені свої відео з технікою вправ і я даю зворотній зв'язок. Так само з харчуванням, за бажанням.
Заповнення анкети
Розробка програми тренувань
Готово!
Підтримка
1
2
3
4
Як правило програма тренувань розрахована на 8 тижнів. Зі мною на зв'язку ми рівно 1 місяць. За цей час ми встигаємо вистроїти техніку і Ви можете працювати далі самі.
*щоб зняти себе на відео в залі, не потрібна нічия допомога! Ставимо телефон на підлогу, можна підставити Вашу пляшку з водичкою, направляємо камеру на тренажер або місце, де будемо робити вправи, включаємо запис та виконуємо вправу. По закінченню підходу, так само ідемо та виключаємо відео запис ☺️
РЕЗУЛЬТАТИ МОЇХ ПІДЛЕГЛИХ
Є ВАЖЛИВІ НЮАНСИ:
!
!
Я не працюю дистанційно з тими, у кого є серойзні проблеми зі здоров'ям, травми та проблеми з опорно-руховим апаратом. В таких випадках, необхідно особиста присутність тренера, для підбору необхідних вправ шляхом м'язового тестування та тестування опорно-рухового апарату.
За виконання вправ, дотримання прописаної техніки, м'язового контролю і підбір робочої ваги Ви несете відповідальність самі! Коли я треную людину в залі, я можу проконтролювати ці нюанси тут і зараз. Працюючи онлайн, Ви надсилаєте свою техніку на відео вже після виконання. При недотриманні м'язового контролю і техніки виконання вправ можна травмуватися. Це серйозні речі і людина має це усвідомлювати ❤️
Персональна програма тренувань з супроводом
Персональна програма тренувань без подальшого супроводу
400$
SOLD OUT
КУПИТИ
Докладніше
Індивідуальний супровід: Підбір персональної програми тренувань та харчування
Онлайн-курс «Основи жіночого фітнесу»
Докладніше
Докладніше
Курс з техніки вправ та налаштування тренажерів
Мої послуги
Докладніше
Курс домашніх тренувань «СПОРТИВНА
ЖІНОЧНІСТЬ»
Зв'яжіться зі мною, якщо у Вас залишились запитання:
ПОБУДУЄМО ТІЛО МРІЇ РАЗОМ?
RU UA
ФОП Новікова А.М.
Договір Оферти
+380630414447
nastusia92@gmail.com
Made on
Tilda